Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Damage control - Womanizer

Womanizer

Damage control - Womanizer

preamp, tube
Dual tube preamplifier

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkové hodnocení:
9/10 (Počet: 1)
Ovládání:
9/10 (Počet: 1)
Spolehlivost:
9/10 (Počet: 1)
Zvuk:
9/10 (Počet: 1)
Vzhled:
9/10 (Počet: 1)
Cena:
8/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkové hodnocení:
9/10 - Kdyby měl simulaci 4x12 a ne 1x12, tak by byl perfektní. Chtěl bych časem ještě Demonizer a Solid Metal od stejné firmy.
Ovládání:
9/10 - Ovládání je intuitivní, všechny knoflíky dobře popsány. Zapojit kytaru a zesík a může se hrát.
Spolehlivost:
9/10 - Jako tank. Nemyslím, že kromě výměny lamp bude potřeba nějaký servis. Žádné mikroprocesory, čistý analogový preamp - to dokáže v případě potřeby opravit spousta lidí i u nás.
Zvuk:
9/10 - Hraje ještě lépe, než vypadá. Od čistého přes mírný crunch, rockový crunch, metalové zkreslení až po tekuté sólové zvuky, všechno je tam. Bohužel, vždy jenom jeden zvuk, což by mohlo někomu vadit live. Mě ne, používám jedno nastavení a pak ruce a knoflíky na kytaře. Splňuje moje vysoké nároky na zvuk, umělé flažolety zní skvěle. S tranzistorovým koncákem a pořádnou bednou hraje lépe i než některé celolampy a neztrácí se ani vedle Dual Rectifieru - je to jiný typ zvuku, takže se doplňují a netlučou.
Vzhled:
9/10 - Super. Vypadá prostě skvěle a má praktické držadlo. Nevýhoda je, že potřebuje trochu větší pedalboard.
Cena:
8/10 - Cca 340 Eur u Thomanna, léto 2006. Kdyby byl o něco levnější, nezlobil bych se - ale je to v podstatě lampový preamp se dvěma 12AX7, tělo odlité z hliníku, poctivé přepínače, atd. Cena odpovídá, i když v USA je samozřejmě levnější.